AKTUALNOŚCI
2017-09-21 20:57:14
Podsumowanie mistrzowskich zmagań naszych zawodników

Czas na podsumowanie mistrzowskich zmagań naszych zawodników :)

W dn. 07-09.09.2017 odbyły się Mistrzostwa Polski Dzieci II w Strzegomiu. W finale PP Dzieci Natalia i Copiene Z zajęła 4 miejsce.

Mikołaj Barański zaprezentował bardzo dobrą formę startując w Mistrzostwach Polski Dzieci 1 na Cerember Me i KilPatrick Royal. W pierwszych nawrotach oba konie zanotowały bezbłędne przejazdy jednak w finale zabrakło trochę szczęścia i Mikołaj ukończył Mistrzostwa Polski na 12 pozycji. Gratulacje !

Laura Barańska i Codetia VDL zajęły w Jakubowicach 5 pozycje. Laura rywalizując w ścisłej polskiej czołówce dzieci zaliczyła tylko 4 pkt. przez całe Mistrzostwa Polski Dzieci I. Brawo Laura!

Mistrzostwa Polski Dzieci I odbywały się w tym roku w Jakubowicach w dn.15-17.09.2017r. Patrzymy z optymizmem w przyszłość i planujemy kolejne zawody tym razem w sezonie halowym.

nasi
SPONSORZY
START O NAS AKTUALNOŚCI NASZ ZESPÓŁ KONIE MEDIA KONIE NA SPRZEDAŻ GALERIA KONTAKT POLITYKA PRYWATNOŚCI