AKTUALNOŚCI
2016-10-10 20:40:41
Halowe Zawody Ogólnopolskie w JKS Przybyszewo w Lesznie

Halowe Zawody Ogólnopolskie w JKS Przybyszewo w Lesznie uważamy za udane, chodź kwalifikacje Natalki i Isgaar w sobotę pozostawiły pewną dozę niedosytu. Rozgrywka na 5 pkt. oddaliła naszą parę od czołówki, pozostawiając 12 pkt. w kwalifikacji z Zakrzowa. Następna szansa na wywalczenie kwalifikacji na Cavaliadę Future w Jaszkowie.

Na uwagę zasługuje dobry i równy przejazd Nicole i Copiene Z w zawodach regionalnych. Nasza para zajęła dobre 3 miejsce. Papillon 142 również skakał doskonale i uplasował się na miejscu 3 w kl.N

W niedzielę zabrakło trochę szczęścia w finale rundy juniorskiej. Nicole i Papillon ukończyli finał z 8 pkt. Bardzo dobrze zaprezentował się również Exit Remo i Malwina Przyśliwska. W finale ZR zajęli 3 miejsce w N oraz w klasie C.

Podsumowując, wszystkie nasze konie skakały bardzo dobrze i z wielką nadzieją patrzymy na następne halowe zawody ogólnopolskie.

nasi
SPONSORZY
START O NAS AKTUALNOŚCI NASZ ZESPÓŁ KONIE MEDIA KONIE NA SPRZEDAŻ GALERIA KONTAKT POLITYKA PRYWATNOŚCI