Language:  
AKTUALNOŚCI
2016-06-21 08:17:45
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w skokach

Kolejnym punktem w kalendarzu startów naszych zawodniczek były eliminacje do tegorocznej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w skokach. Eliminacje te odbywały się w Stajni Piker w Stoczku Kolonii K/ Lublina w dn.18-19.06.2016 r.
Głównym celem było zakwalifikowanie się do OOM w Strzegomiu. Podczas dwudniowych zmagań wsród reprezentantów 4 województw: Lubelskiego, Łódzkiego, Mazowieckiego i Podlaskiego wyłoniono pary, które zakwalifikowały się na olimpiadę, organizowaną w woj. Dolnośląskim. 

Barwy JKS DIM reprezentowały: Isgaar w kat. Kucy oraz Papillon 142 w kat. Dużych Koni.

Warto nadmienić, że dla Natalki był to debiut w takich eliminacjach. Isgaar i Natalka zaprezentowały się rewelacyjnie pokonując wszystkie 4 parkury bezbłędnie zajmując niezagrożone od początku zawodów II miejsce w finale ! Start konia Papillon 142 i Nicole również zasługuje na uwagę. 3 bezbłędne przejazdy i tylko 1 zrzutka w I nawrocie w niedzielę uplasowała amazonkę nieco poza podium, bo na 4 pozycji. Wyniki te pozwoliły na zakwalifikowanie się reprezentantek naszego klubu do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w  Strzegomiu w dn.12.07-14.07.2016 r.

Podsumowując, przez całe eliminacje nasze konie i zawodniczki prezentowały wysoką formę co pozwala patrzeć z optymizmem na zbliżające się zawody w Strzegomiu. Gratulacje !!!

Jedziemy na Olimpiadę!

Fot. źródło: www.kadraskoki.pl
 

Galeria zdjęć do artykułu
nasi
SPONSORZY 
START O NAS AKTUALNOŚCI NASZ ZESPÓŁ KONIE ŹREBAKI MEDIA SPRZEDAŻ GALERIA KONTAKT POLITYKA PRYWATNOŚCI